Swim SPA – ATV™ 14
SWIM SPA ATV™ 14 je naší vlajkovou lodí s úžasnými hydrodynamickými funkcemi pro sport, terapii a relax. SWIM SPA ATV™ – 14 je stvořený pro množství vodních aktivit a radostí!
Navržený je tak, aby se vešel i do relativně menšího prostoru, ale přitom nešetřil funkcemi a výhodami pro všechny Vaše vodní sportovní aktivity a relax.
Spolehněte se, že Dura Wood použitý na exteriér – kabinet bazénu je nejlepší v oboru a volitelné, ale barevně a dekorem odpovídající vnější schody vytvoří spolu se SWIM SPA ATV – 14 krásné ústřední místo na Vašem dvoře.
| MODELOVÁ ŘADA | ATV™ |
| MODEL | ATV™14 |
| ROZMĚRY | 4280 x 2270 x 1430 mm |
| POČET MÍST | 3 a více |
| HMOTNOST | 971 kg prázdný, 7496 kg plný |
| OBJEM VODY | 6525 L |
| PROTIPROUDÉ TRYSKY | 6 x nerez |
| HYDROMASÁŽNÍ TRYSKY | 26 x nerez |
| VZTLAKOVÉ TRYSKY | 2 x nerez |
| PROTIPRUDÉ ČERPADLA | 2X dvourychlostní s průtokem 606 L za min. |
| CELKOVÝ PRŮTOK VODY | 1818 L za minutu |
| HLOUBKA VODY | 122 cm |
| MASÁŽNÍ ČERPADLA | 1 x dvourychlostní 606 L s průtokem za minutu |
| VYHŘÍVACÍ TĚLESO | ANO |
| ŘÍDÍCÍ SYSTÉM | MARQUIS REVOLUTION – LCD display |
| LED – osvětlení | ANO |
| OZONÁTOR SE SMĚŠOVAČEM | Ozonátor Corona |
| FILTRAČNÍ SYSTÉM | SmartClean – s automatickým čištěním a 2x Vortex filter |
| INTERIÉROVÉ SCHODY | Integrované a protiskluzové, LED podsvícení |
| TERAPEUTICKÉ SEDADLA | 2x |
| SKOŘÁPKA | OCEAN BLUE nebo FROST WHITE |
| IZOLACE SKOŘÁPKY | Plné celoobvodové zateplení MOISTUREBLOCK |
| SKIMMER | 2x s integrovaným krytem a LED podsvícením |
| ZÁKLADNÍ DESKA | ABS |
| TEPELNĚ-IZOLAČNÍ KRYT | DuraCover s vysoce hustou pěnou |
| PODHLAVNÍKY | 1 x z měkkého a odolného materiálu EVA |
| KABINET | Obložení DuraWood vhodné i pro venkovní umístění |
| WIFI MODUL | Předpřipravený |
| PLAVACÍ LANO | ANO |
| NEREZOVÉ MADLA | ANO |