Swim SPA – ATV™ 17
Máte rádi větší prostor a ještě více vodních sportů a relaxačních aktivit? ATV™ – 17 Sport Vám nabízí téměř o metr větší prostor pro plavání, sport, zábavu a relax. A s celkovou hloubkou vody 135 cm uspokojí SWIM SPA ATV 17 SPORT i ty nejnáročnější.
| MODELOVÁ ŘADA | ATV™ |
| MODEL | ATV™17 Sport |
| ROZMĚRY | 5180 x 2270 x 1550 mm |
| POČET MÍST | 3 a více |
| HMOTNOST | 1388 kg prázdný, 10180 kg plný |
| OBJEM VODY | 8792 L |
| PROTIPROUDÉ TRYSKY | 6 x nerez |
| HYDROMASÁŽNÍ TRYSKY | 26 x nerez |
| VZTLAKOVÉ TRYSKY | 2 x nerez |
| PROTIPRUDÉ ČERPADLA | 2X dvourychlostní s průtokem 606 L za min. |
| CELKOVÝ PRŮTOK VODY | 1818 L za minutu |
| HLOUBKA VODY | 135 cm |
| MASÁŽNÍ ČERPADLA | 1 x dvourychlostní 606 L s průtokem za minutu |
| VYHŘÍVACÍ TĚLESO | ANO |
| ŘÍDÍCÍ SYSTÉM | MARQUIS REVOLUTION – LCD display |
| LED – osvětlení | ANO |
| OZONÁTOR SE SMĚŠOVAČEM | Ozonátor Corona |
| FILTRAČNÍ SYSTÉM | SmartClean – s automatickým čištěním a 2x Vortex filter |
| INTERIÉROVÉ SCHODY | Protiskluzové, LED podsvícení |
| TERAPEUTICKÉ SEDADLA | 2x |
| SKOŘÁPKA | OCEAN BLUE nebo FROST WHITE nebo SKY BLUE |
| IZOLACE SKOŘÁPKY | Plné celoobvodové zateplení MOISTUREBLOCK |
| SKIMMER | 2x s integrovaným krytem a LED podsvícením |
| ZÁKLADNÍ DESKA | ABS |
| TEPELNĚ-IZOLAČNÍ KRYT | DuraCover s vysoce hustou pěnou |
| PODHLAVNÍKY | 1 x z měkkého a odolného materiálu EVA |
| KABINET | Obložení DuraWood vhodné i pro venkovní umístění |
| WIFI MODUL | Předpřipravený |
| PLAVACÍ LANO | ANO |
| NEREZOVÉ MADLA | ANO |