Vířivka Epic™
Vířivka Epic™ poskytuje dokonalý zážitek z hydroterapie.
Tato kvalitní luxusní vířivka se může chválit třemi H.O.T. zónami s vysokým terapeutickým výkonem a dvěma úžasnými gejzír tryskami, které jsou neuvěřitelné!
Exkluzivní pro vířivku Epic je i nová aroma terapie, která vytváří perfektní atmosféru. Užívejte si s vířivkou Epic nekonečný relax a dokonalé hydromasáže. Přidejte si do vířivky Epic „pramen mládí“ Micro Silk a vaše zážitky z vířivky budou skutečně ultimátní.
| Rozměry | 2286 x 2286 x 889 mm |
| Počet míst | 5 sedadel, 1 lehátko |
| Hmotnost | 390 kg prázdná, 2090 kg plná |
| Objem vody | 1700 L |
| Hydromasážní trysky | 65x |
| Masážní čerpadla | 2x dvourychlostní MP 160 |
| Průtok vody | 1200 L/min. |
| Vyhřívací těleso | 1 x 3 kW |
| Hydromasážní trysky | 65x hydromasážní tryska s regulací HYDROKINETIC |
| 4× tryska HK”8 krční | |
| 12× tryska HK”8 | |
| 20× tryska HK”12 | |
| 17× tryska HK”16 | |
| 10× tryska HK”40 | |
| 2x tryska gejzír | |
| Řídící jednotka | MARQUIS REVOLUTION – LCD display – 8 tlačítek |
| 2x přídavný ovladač vzdálenějšího lehátka | |
| Izolace | Plně celoobvodové zateplení MOISTUREBLOCK |
| Skořápka | Akrylát DuraShell s antimikrobiální ochranou MICROBAN |
| Kabinet | Obložení DuraWood vhodné i pro venkovní umístění |
| Ovládání tlaku vody | 3x Tri-zone ovladač pro rozdělení tlaku mezi zónami |
| Zónová terapie H.O.T. Zone | 3x H.O.T. Zone – trysky s vysokým průtokem |
| Vodní doplňky | 2x vodopád BLADERUNNER |
| Osvětlení | vnitřní LED osvětlení Aqua Ambiance |
| Filtrace | SmartClean s automatickým čištěním a 2x Vortex filter |
| Sanitace | Sanitační systém inline FROG, Constant Clean |
| Ozonátor | Ozonátor s injektorem MAZZEI CeramaGlass |
| Podhlavníky | 3x z měkkého a odolného materiálu EVA |
| Termokryt | DuraCover s vysokou hustou pěnou |
- 10 let na odolnost akrylátu proti protečení
- 7 let na povrch akrylátu proti delaminaci, puchýřům a trhlinám
- 5 let na potrubí a fitingy proti protečení
- 5 let na ovládací panely, PC-desky, čerpadla, ohřívače
- 5 let na venkovní opláštění vířivky s spodní bázi