Vířivka the Wish ™
Vířivka Wish™ – už první dojem z této vířivky vzbuzuje vzrušující zážitky.
Ponořte se hluboko do kapitánského křesla tvarově unikátní vířivky s horkou zónou bedrových trysek pro izolovanou masáž této, tak velmi namáhané oblasti těla.
Komplexní hydroterapie v této kvalitní vířivce nezapomíná ani na Vaše unavené zápěstí a často přetěžovanou oblast karpálního tunelu.
A když už mluvíme o terapii ve vířivce Wish, úžasná gejzír tryska skutečně poskytuje silnou a nezapomenutelnou masáž pro Vaše unavené nohy, které si po každodenním shonu zaslouží jen tu nejlepší starostlivost.
Když si k tomu všemu uvědomíte, jak ladný je vstup do této luxusní vířivky s integrovaným schodem, zjistíte že vířivka Wish bude vytvářet fantastickou oázu pokoje a relaxu ve Vaší zahradě či na terase.
| Rozměry | 2134 x 2134 x 889 mm |
| Počet míst | 4 sedadla, 1 lehátko |
| Hmotnost | 360 kg prázdná, 1645 kg plná |
| Objem vody | 1285 L |
| Hydromasážní trysky | 50x |
| Masážní čerpadla | 2x dvourychlostní MP 160 |
| Průtok vody | 1200 L/min |
| Vyhřívací těleso | 1 x 3 kW |
| Hydromasážní trysky | 50x hydromasážní tryska s regulací HYDROKINETIC |
| 2× tryska HK”8 krční | |
| 25× tryska HK”8 | |
| 10× tryska HK”12 | |
| 4× tryska HK”16 | |
| 8× tryska HK”40 | |
| 1x tryska gejzír | |
| Řídící jednotka | MARQUIS REVOLUTION – LCD display – 8 tlačítek |
| 1x přídavný ovladač na vzdálenější lehátka | |
| Izolace | Plně celoobvodové zateplení MOISTUREBLOCK |
| Skořápka | Akrylát DuraShell s antimikrobiální ochranou MICROBAN |
| Kabinet | Obložení DuraWood vhodné i pro venkovní umístění |
| Ovládání tlaku vody | 3x Tri-zone ovladač pro rozdělení tlaku mezi zónami |
| Zónová terapie H.O.T. Zone | 3x H.O.T. Zone – trysky s vysokým průtokem |
| 1x kapitánské křeslo s terapeutickým sezením | |
| Vodní doplňky | 2x vodopád BLADERUNNER |
| Osvětlení | vnitřní LED osvětlení Aqua Ambiance |
| Filtrace | SmartClean s automatickým čištěním a 2x Vortex filter |
| Sanitace | Sanitační systém inline FROG, Constant Clean |
| Ozonátor | Ozonátor s injektorem MAZZEI CeramaGlass |
| Podhlavníky | 3x z měkkého a odolného materiálu EVA |
| Termokryt | DuraCover s vysokou hustou pěnou |
- 10 let na odolnost akrylátu proti protečení
- 7 let na povrch akrylátu proti delaminaci, puchýřům a trhlinám
- 5 let na potrubí a fitingy proti protečení
- 5 let na ovládací panely, PC-desky, čerpadla, ohřívače
- 5 let na venkovní opláštění vířivky s spodní bázi