Vířivka the Promise ™
Vířivka Promise – rodinný pramen mládí, který Vám poskytne i mnoho radosti.
S touto horkou vanou si život s rodinou a přáteli skutečně užijete! Rodinná vířivka Promise Vám přináší mimořádnou hydroterapii zad a především dolních končetin.
Otevřené, multi-level sezení pro šest lidí nabízí dvě hluboké terapeutické sedadla, dvě plýtké dvě postranní sedadla.
Navíc se čtyřmi sadami trysek na nohy, a (volitelným duálním gejzírem ve variantě s dvěma čerpadly) si budete užívat nezapomenutelné zážitky.
Integrovaný protiskluzový schod pro Vaše pohodlné vstupování do vířivky a vystupování z vířivky ještě umocní pocit Vašeho pohodlí a bezpečnosti.
| Rozměry | 2007 x 2172 x 889 mm |
| Počet míst | 7 sedadel |
| Hmotnost | 270 kg prázdná, 1520 kg plná |
| Objem vody | 1250 L |
| Hydromasážní trysky | 46/ 48x |
| Masážní čerpadla | 1x dvourychlostní MP 160/ 2x dvourychlostní MP 160 |
| Průtok vody | 600 L/ min // 1200 L/min |
| Vyhřívací těleso | 1 x 3 kW |
| Hydromasážní trysky | 46/ 48x hydromasážní tryska s regulací HYDROKINETIC |
| 2× tryska HK”8 krční | |
| 21× tryska HK”8 | |
| 18× tryska HK”12 | |
| 6× tryska HK”16 | |
| 2x tryska gejzír u verze s dvěma čerpadly | |
| Řídící jednotka | MARQUIS REVOLUTION – LCD display – 8 tlačítek |
| Izolace | plně celoobvodové zateplení MOISTUREBLOCK |
| Skořápka | akrylát DuraShell s antimikrobiální ochranou MICROBAN |
| Kabinet | obložení DuraWood vhodné i pro venkovní umístění |
| Ovládání tlaku vody | 3x Tri-zone ovladač pro rozdělení tlaku mezi zónami |
| Zónová terapie H.O.T. Zone | 2x H.O.T. Zone – trysky s vysokým průtokem |
| Vodní doplňky | 2x fontána Lamiflo |
| Osvětlení | vnitřní LED osvětlení Aqua Ambiance |
| Filtrace | SmartClean s automatickým čištěním a 2x Vortex filter |
| Sanitace | Sanitační systém inline FROG, Constant Clean |
| Ozonátor | Ozonátor s injektorem MAZZEI CeramaGlass |
| Podhlavníky | 2x z měkkého a odolného materiálu EVA |
| Termokryt | DuraCover s vysokou hustou pěnou |
- 10 let na odolnost akrylátu proti protečení
- 7 let na povrch akrylátu proti delaminaci, puchýřům a trhlinám
- 5 let na potrubí a fitingy proti protečení
- 5 let na ovládací panely, PC-desky, čerpadla, ohřívače
- 5 let na venkovní opláštění vířivky s spodní bázi