Vířivka the Rendezvous™
Vířivka Rendezvous – jediná vířivka pro společné chvíle oddechu.
Rendezvous™ je ideální pro instalaci ve stísněných prostorech, vleze se prakticky do každého rohu a nezavazí.
Možná tomu nebudete na první pohled věřit, ale do této vířivky se mohou pohodlně usadit dva lidi a užívat si skvělou masáž.
Hluboké terapeutické sedadlo poskytuje uklidňující masáž krku a zad.
Dokonce i unikátní reflexní masáž chodidel.
Můžete v ní vyhledávat osobní potěšení, ale tato vířivka poskytuje i ideální příležitost na potkávání se či relaxování s partnerem.
| Rozměry | 1905 x 1905 x 889 mm |
| Počet míst | 3 sedadla |
| Hmotnost | 135 kg prázdná, 780 kg plná |
| Objem vody | 645 L |
| Hydromasážní trysky | 14x |
| Masážní čerpadla | 1x dvourychlostní MP 160 |
| Průtok vody | 450 L/ min. |
| Vyhřívací těleso | 1 x 3 kW |
| Hydromasážní trysky | 14x hydromasážní tryska s regulací HYDROKINETIC |
| 2× tryska HK”8 krční | |
| 3× tryska HK”8 | |
| 8× tryska HK”12 | |
| Řídící jednotka | MARQUIS REVOLUTION – LCD display – 7 tlačítek |
| Izolace | plně celoobvodové zateplení MOISTUREBLOCK |
| Skořápka | akrylát DuraShell s antimikrobiální ochranou MICROBAN |
| Kabinet | obložení DuraWood vhodné i pro venkovní umístění |
| Ovládání tlaku vody | 1x Tri-zone ovladač pro rozdělení tlaku mezi zónami |
| Zónová terapie H.O.T. Zone | 1x H.O.T. Zone – trysky s vysokým průtokem |
| Vodní doplňky | 2x fontána Lamiflo |
| Osvětlení | vnitřní LED osvětlení Aqua Ambiance |
| Filtrace | SmartClean s automatickým čištěním a 2x Vortex filter |
| Sanitace | Sanitační systém inline FROG, Constant Clean |
| Ozonátor | Ozonátor s injektorem MAZZEI CeramaGlass |
| Podhlavníky | 2x z měkkého a odolného materiálu EVA |
| Termokryt | DuraCover s vysokou hustou pěnou |
- 10 let na odolnost akrylátu proti protečení
- 7 let na povrch akrylátu proti delaminaci, puchýřům a trhlinám
- 5 let na potrubí a fitingy proti protečení
- 5 let na ovládací panely, PC-desky, čerpadla, ohřívače
- 5 let na venkovní opláštění vířivky s spodní bázi